Teknoloji

Anadolu Isuzu’dan 107 adet D-Max 4×4 pikap teslimatı

MEDAŞ’ın, Konya ve çevre illerdeki elektrik dağıtım saha operasyonlarında bakım ve onarımda kullanılmak üzere satın aldığı 107 adet D-Max 4×4 model pikap aracın teslimatı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Teslimat törenine MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş’ın yanı sıra Genel Müdür Yardımcısı Halil Coşkun Tunçez, Sistem Operasyon Müdürü Mert Bayer, Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Müdürü Burak Altun, Sistem Müdür Yardımcısı Serdar Selci, Filo Takip Müdürü Ali Yerebasmaz, Kurumsal İrtibat Kıdemli Uzmanı katıldı. . Emre Kırkımcı ile Satınalma ve Sözleşme Yönetimi Kıdemli Baş Mühendis Kevser Keleş katılırken, Anadolu Isuzu Yurtiçi Satış Müdürü Hasan Yusuf Teoman, Yurtiçi Satış Müdürü Atakan Gürler ve Filo & Kilit Müşteri Müdürü Hamdi Toker hazır bulundu.

‘TİCARİ ARAÇ PAZARINDA EN ÇOK TERCİH EDİLEN MARKA’

Anadolu Isuzu Yurtiçi Satış Müdürü Yusuf Teoman, Isuzu D-Max modellerinin her geçen gün daha fazla tercih edilmesinden büyük mutluluk duyduklarını belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Güçlü bayi ve servis ağımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Dört farklı donanım seviyesiyle pazardaki her türlü alıcı profiline hitap eden ve standartları yükselten Isuzu D-Max serisi kendi sınıfında, her türlü yol koşuluna uygun yüksek performansı ve dayanıklı yapısıyla ülkemizin doğusundan batısına dağılmaktadır. “Euro 6E emisyon standartlarına uygun D-Max, dayanıklılığıyla büyük beğeni toplamaya devam ediyor.” , çevre dostu motor ve düşük toplam sahip olma maliyeti. Anadolu Isuzu olarak müşteri memnuniyetini artırarak ticari araç pazarında en çok tercih edilen marka olmaya devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu