Haber

Antalyaspor Voleybol Takımı, Hatice Nur Kırmızılı ile sözleşme imzaladı

Yeni dönem hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor Voleybol Takımı, Hatice Işık Kırmızılı ile sözleşme imzaladı. Antalyaspor Hasan Subaşı Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Onur Öntaş, Mutlan Erdem ve Genel Koordinatör Abdullah Saraçoğlu katıldı; Törende Voleybol Takımı İdari Müdürü Veysel Gürsoy da hazır bulundu.

Törende konuşan Yönetim Kurulu Üyesi Mutlan Erdem, Hatice Nur’un ortaokul yıllarından beri voleybol oynadığını ve doğup büyüdüğü İstanbul’da Fenerbahçe, Marmara Akademi gibi kulüplerde oynadıktan sonra lisans eğitimi için Antalya’ya geldiğini; 1.81 boyundaki smaçörün Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi 4. sınıf öğrencisi olduğunu da sözlerine ekledi.

Törene katılan bir diğer yönetici Erhan Onur Öntaş, Kırmızılı’nın Kepez Belediyesi ve Açı Koleji takımlarında başarılı bir şekilde oynarken tıp eğitimine devam etmesini çok önemsediklerini ve sporcunun da kadroda yer aldığını belirtti. 2016 yılında düzenlenen Balkan Turnuvası’na katılan U16 Milli Takımımız’ı hatırlattı.

İmzaladığı sözleşmenin ardından bundan sonra kırmızı beyazlı formayı giyecek olan Kırmızılı, Antalya’yı çok sevdiğini belirterek, Antalya’nın en büyük markası Antalyaspor çatısı altında olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyduğunu, tören fotoğraf çekimi ile sona erdi. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu