Teknoloji

Apple Mart Ayında Yeniliklerle Gelecek

Apple, Mart ayında yapacağı tanıtımlarla yoğun bir dönem geçirecek. Promosyonlarda iPad Pro ve MacBook Air modelleri ön planda olacak.

Apple, 2024 yılı itibarıyla yeni modellerini tanıtmak için hazırlıklara başladı. Promosyonların en dikkat çekici özelliklerinden biri de iPad Pro olacak. Çünkü markanın en güçlü modellerinden biri olan iPad Pro, güçlendirilmiş donanımıyla özgün bir dönem başlatacak. Promosyonlara dahil olması beklenen bir diğer model ise MacBook Air olacak.

Apple’ın Yeni Modelleri Neler Sunacak?

Apple, Mart ayı için resmi bir açıklama yapmamış olsa da tanıtım gelenekleri ve son dönemde ortaya çıkan sızıntılar bize Apple’ın iPad Pro ve Macbook Air modelleriyle geleceğini gösteriyor. Yenilenen modellerde neler olacağı büyük ölçüde belli oldu.

Tanıtılacak MacBook Air modellerinde 13 ve 15 inç olmak üzere iki farklı versiyon yer alacak. Yeni modellerde yer alacak en önemli donanım işlemciler olacak. Çünkü yeni modellerde de M3 işlemciler kullanılacak.

Apple Mart Ayında Yeniliklerle Gelecek

iPad Pro cephesinde de işlemci konusunda benzer bir durum söz konusu. iPad Pro modellerinde yine M3 işlemciler kullanılacak. OLED ekranlı yeni modeller mart ayında tanıtılacak ve satışa sunulacak. Yeni iPad Pro modellerinin ekran boyutu 12,9 inç olacak.

Mart ayındaki etkinlikte iPhone 15 serisi için bir sürpriz gelebilir. Çünkü iPhone 15 ve iPhone 15 Plus modellerine yeni renklerin geleceği belirtildi ancak bu renk henüz tanıtılmadı. Mart ayındaki lansmanda iPhone 15 serisine renkli yenilikler de getirilebilir.

OLED iPad Pro Cep Telefonunuzu Yakabilir

Promosyonlar için paylaşılan bilgilerde OLED ekranlara sahip olduğu açıkça ortaya çıkan iPad Pro modellerinin fiyatı merak uyandırıyor. Çünkü OLED modeller LCD modellere göre çok daha yüksek fiyatlara sahip olacak. Bu konudaki talepler 1500 Dolar ile 2000 Dolar arasındadır. Bu da ortalama 1000 dolara satılan cihazlarda ciddi bir artış olacağını gösteriyor. AnTuTu testlerinde en yüksek performansı sunan Apple cihazlarının iPad Pro modelleri olduğu göz önüne alındığında, hem OLED ekranlı hem de M3 işlemcili bir iPad Pro’nun nasıl bir performans sergileyeceği teknoloji dünyasının merakla beklediği konular arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu