Teknoloji

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Çıkış Tarihi Sızdı

kaydeden Tyler McVicker Cyberpunk 2077 Hayalet Özgürlük Çıkış tarihi belli olmuş olabilir. Peki Valve sızıntılarıyla daha çok tanınan kullanıcı hangi ayı işaret etti? Detaylar burada.


İlginizi çekebilir:  CD Projekt RED’in Satın Alımı İddiasıyla Yine Reddedildi


Bildiğiniz gibi CD Projekt RED çatısı altında yeni bir Cyberpunk oyunu geliştirilirken, yeni oyun için ücretli bir genişleme paketi de üzerinde çalışılıyor. Eylül ayında duyurulan Phantom Liberty, ana oyunun haritasına eklenecek yeni bir olay örgüsü, yeni silahlar, kozmetik öğeler, görevler, hikaye içeriği ve yeni bir olay örgüsüyle gelecek. Ayrıca Johnny Silverhand (Keanu Reeves) geri dönecek ve ünlü radyo DJ’i Ash (Sasha Gray) ile Idris Elba’nın canlandırdığı Reed isimli karakter de oyunda yer alacak.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Ne Zaman Çıkacak?

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirme aşamasında olan genişleme paketinin kesin çıkış tarihi bilinmiyor. Ancak daha çok Valve sızıntılarıyla tanınan ve daha sonra bu itibarını Cyberpunk 2077 oyununa da taşıyan Tyler McVicker, Phantom Liberty’nin The Game Awards 2022 şovu sırasında görüneceğini ve olay yerine geleceğini söyledi. Şimdi, McVicker bu genişletmenin Ağustosay içinde yayınlanacağını söyledi.

Önümüzdeki hafta bugün Summer Game Fest 2023 etkinliği gerçekleşecek ve CD Projekt RED stüdyosundan bu yönde bir duyuru bekleyebiliriz. Peki yeni genişleme paketinden beklentileriniz neler? Aşağıdaki yorum bölümünden fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

gomechaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu