Haber

Erdoğan Gençlere Seslendi: Sorunlarımızı Birlikte Çözeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Sorunlarımızı birlikte çözeceğiz, zorlukları birlikte aşacağız. Acılarımızı birlikte paylaşacağız, başarılarımıza birlikte sevineceğiz. İnşallah çok daha güzel günleri hep birlikte görürüz. Güçlü desteğe güveniyorum.” Siz genç kardeşlerim, 28 Mayıs’ta.” sözünü kullandı.

Erdoğan sosyal medya hesabından gençlere yönelik paylaşım yaptı.

14 Mayıs’ta gençlerin iradesine sahip çıktığını, seçimlerini özgürce sandıklara yansıttığını ve demokrasiye destek verdiklerini belirten Erdoğan, her birine teşekkür etti.

“Dünya gençliğine örnek teşkil eden tavrınızla milletimizin size güvenmekte ne kadar haklı olduğunu bir kez daha gösterdiniz. Sizlerle gurur duyuyorum.” Erdoğan, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Sizler bizim ümidimiz, gözbebeğimiz, aydınlık geleceğimizin teminatısınız. Büyük zaferlerle dolu bu milleti muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmanızı temenni ederim. Lütfen hayallerinize kimse karışmasın. , gözünüzü korkutmak, korkutmak veya kendi zehirini size enjekte etmek. Geçmişi başarısızlıklarla ve seçim yenilgileriyle dolu şahsiyetler, sizi asılsız karanlıklarına sürüklemesine asla izin vermeyin. Sorunlarımızı birlikte çözeceğiz, zorlukları birlikte aşacağız. acılarımızı birlikte paylaşacağız, başarılarımıza birlikte sevineceğiz.Umarım yine sizlerle çok daha güzel günleri birlikte görürüz.28 Mayıs’ta sizlerin güçlü iradesine güveniyorum küçük kardeşlerim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu