Haber

Güdül Belediye Başkanı Yalçın depremzedelerle buluştu

Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Kahramanmaraş’ta “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen depremlerin ardından ilçede ağırlanan afetzedelerle bir araya geldi.

Depremzedelerle birlikte kaldıkları termal tesisin merkezine gelen Yalçın, bu sıkıntılı günleri hep bir arada dayanışma içinde geçireceklerini belirterek, afetin ardından 350 civarında depremzedeyi misafir etmeye başladıklarını söyledi.

Depremzedeleri çeşitli yerlere ve termal otellere yerleştirdiklerini belirten Yalçın, “Geldikleri günden beri belediye olarak gerekli desteği veriyoruz. Bugün de görüldüğü gibi depremzedelerle kahvaltı yaptık, sohbet ettik. desteklerimizi ilettik.Sorunlarını dinledik, çocuklarla sohbet ettik.” dedi.

Millet olarak zor günler geçirdiklerini belirten Yalçın, “Onların derdine derman olmaya devam edeceğiz. Dayanışma ve destekle bu zor günleri hep birlikte atlatacağız, yaralarımızı saracağız. Halkımıza teşekkür ediyorum. Depremzedeler için başlattığımız yardım kampanyalarına destek veren ilçe halkımız.” söz konusu.

demirozuhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu