Teknoloji

İlgi Çekici Atmosferli İzometrik Aksiyon Oyunu SlavicPunk: Oldtimer Bu Ay Geliyor

 
Geliştirici Red Square Games, siberpunk temalı izometrik nişancı aksiyon oyunu SlavicPunk: Oldtimer’ın 28 Haziran’da Steam ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Geçtiğimiz günlerde çıkış tarihi açıklanan oyunun kısa bir oynanış fragmanı da yayınlandı.
 
Bir üstten görünüm nişancı aksiyon deneyimi geliyor
 
 
 
SlavicPunk: Oldtimer, bilimkurgu ve fantezi kitaplarının ünlü Polonyalı yazarı Michal Golkowski’nin eserlerine dayanmaktadır. İzometrik nişancı aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkacak şekilde hazırlanan oyunda, sıkıntılı bir geçmişe sahip özel dedektif Yanus’un hikayesini yaşıyoruz. Oyunda beklenmedik bir olayı çözmeye çalışırken her türlü sıkıntıyla karşılaşıyoruz ve bu sıkıntıların üstesinden gelmeye çalışırken çeşitli silahları kullanabiliyoruz.
 
Oyunda karakterimizin kendisine has farklı dövüş ve hareket mekanikleri bulunuyor. Ayrıca şehrin karanlık köşelerine gerçek bir adım atabilir ve çevreyi keşfedebiliriz. Çevreyi keşfettikçe çeşitli kaynaklar ve silahlar bulabilir ve silahları modüler bir silah yükseltme sistemi ile güçlendirebiliriz.
 
Gizlilik unsurlarının da yer aldığı oyunda hackleme ve bulmaca çözme mekaniklerine de rastlanıyor. Aksiyon dolu ortamların yanı sıra oyundaki ana görevlere ve yan görevlere dalabiliriz.
 
SlavicPunk: Oldtimer oynanış fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu