Yaşam

Kuş Uçuşu dizisinde kriz anları! İbrahim Çelikkol, rahatsızlığını öne sürerek saatlerce uyuduktan sonra setten ayrıldı.

Başrollerini İbrahim Çelikkol, Tekçe Akalay, İrem Sak ve Miray Daner’in paylaştığı Kuş Uçuşu dizisinin üçüncü sezon çekimleri devam ediyor. Önceki gün sete giden İbrahim Çelikkol’un rahatsız olduğunu ve grubu kızdırdığını söyledi.

SET ÜZERİNDEKİ SERUM UYGULANMIŞTIR

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Kenan İbrahim Çelikkol önceki sabah sete gitti ancak kendini iyi hissetmediğini söyledi. Bunun üzerine grup sağlık görevlilerini aradı ve Çelikkol’a serum verildi. Ünlü oyuncu biraz uyumak istediğini söyledi. Bu arada, birkaç küçük sahne daha çekildi. Çekimler sırasında Birce Akalay, İrem Sak ve Defne Kayalar’ın da sahneleri vardı ve grup saatlerce Çelikkol’u bekledi.

UYANDIKTAN SONRA SETTEN ÇIKIŞ

İbrahim Çelikkol uyandıktan sonra çalışamayacağını söyleyerek setten ayrıldı. Bu durum takımın tepkisini çekti. Sonra o günkü set bu nedenle iptal edildi. Çelikkol, hakkındaki iddialara henüz yanıt vermedi.

Çelikkol’un ‘Bir Zamanlar Çukurova’da’ setinde sık sık sağlık sorunları yaşadığını söyleyerek karavanından ayrılmayarak ekibi bekletmesi birçok krize neden oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu