Teknoloji

Last of Us hayranlarına üzücü haber: Beklenen oyun süresiz olarak ertelendi

Pek çok kişi için hayal kırıklığı yaratan PlayStation Showcase etkinliğinin ardından duyurulan ancak etkinlikte yer almayan bazı birinci taraf oyunlarla ilgili sorular havada uçuşmaya başladı. Bu oyunlardan biri ise Tabii ki Naughty Dog’un daha önce onayladığı The Last of Us Multiplayer’dı.

Çok oyunculu Last of Us oyununun neden ortalıkta olmadığı çok geçmeden anlaşıldı. Çünkü gelen açıklamada geliştirme ekibinin önemli ölçüde küçültüldüğü ve çünkü oyun süresiz olarak ertelendi.

Naughty Dog’un açıklaması.

açıklamada, O Yaramaz Köpek projeye daha fazla zaman vermek istedi . Takımın yepyeni bir oyun üzerinde yoğunlaştığı da söylendi. Ancak, bir Bloomberg muhabiri Jason Schreier Daha sonraki bir haberde Sony, çok oyunculu Last of Us’ın gelişimini önemli ölçüde yavaşlattı ve birçok geliştirici başka projelere transfer oldu. Bu, oyun için karanlık bir tablo çiziyor.

Bloomberg oyunun henüz iptal edilmediğini özellikle belirtiyor.

Dünyanın en büyük oyunlarından biri olarak kabul edilen The Last of Us’ın çok oyunculu sürümünün süresiz olarak ertelenmiş olması doğal olarak üzücü. Ama Naughty Dog gibi deneyimli bir isim bir şeylerin ters gittiğini görüp bu kararı verdiyse ona saygı duymamız ve beklememiz gereken bir gerçek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu