Haber

Manisa Valisi Enver Ünlü, Şehzadeler ve Yunusemre’deki kurumları ziyaret etti

Manisa Valisi Enver Ünlü, kurumsal ziyaretleri kapsamında Şehzadeler Kaymakamlığı, Yunusemre Kaymakamlığı, Şehzadeler Belediyesi ve Yunusemre Belediyesi’ni ziyaret etti. Vali Ünlü, kaymakam ve belediye başkanlarından ilçelerinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Ünlü, ilk olarak Şehzadeler Kaymakamı Fatih General’i ziyaret etti. Kaymakam Fatih Genel tarafından karşılanan Vali Ünlü, kurum içindeki çalışma ve süreçleri için gelen vatandaşlarla sohbet etti. Kaymakamlıkları da ziyaret eden Vali Ünlü, çalışanlara çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Ünlü, daha sonra Kaymakam ve kurum personeliyle bir araya gelerek ilçede sunulan kamu hizmetleri hakkında bilgi aldı. Vali Ünlü, Kaymakam Genel ve çalışanlarına çalışmalarında başarılar diledi.

Şehzadeler Belediyesi’ni ziyaret edin

Vali Enver Ünlü, daha sonra Prensler Kaymakamı Fatih Orgeneral ile birlikte Şehzade Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i ziyaret etti. Ziyarette Vali Ünlü, Önder Ömer Faruk Çelik ve başkan yardımcıları tarafından karşılandı. Vali Ünlü, Şehzadeler Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmalar ve projeler hakkında bilgi alarak, Başkan Çelik ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Yunusemre Kaymakamlığı’na ziyaret

Vali Enver Ünlü, Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay’ı ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Kantay, Vali Ünlü’ye Yunusemre Kaymakamlığı’nın faaliyetleri ve ilçenin genel durumu hakkında bilgi verdi. Vali Ünlü ayrıca Kaymakamlık Hizmet Binası’nda bulunan İlçe Nüfus Müdürlüğü’nü de ziyaret ederek personelle sohbet etti ve vatandaşlara sunulan hizmetler hakkında bilgi aldı.

Yunusemre Belediyesi’ni ziyaret edin

Vali Ünlü, Yunusemre Kaymakamlığını ziyaret ederken, Kaymakam Atilla Kantay ile birlikte Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi ziyaret etti.

Yeni hizmet binasına taşınan Yunusemre Belediyesi’nde incelemelerde bulunan Vali Ünlü, Başkan Çerçi’den yeni hizmet binası ve belediyenin faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Vali Ünlü, yeni hizmet binasının güzel olmasını dileyerek, Önder Çerçi ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi. -MANİSA

ladikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu