Yaşam

MasterChef’te Fatma Nur ve Gamze Birbirine Girdi: ‘Ne Yapacaksın Dövecek misin?’

MasterChef’te son haftalara girmişken yarışmacılar arasında gerilim yükseliyor. Sık sık tartışmalarda taraf olan Fatma Nur, bu kez Gamze ile birbirine girdi.

Fatma Nur MasterChef’te asi halleri sebebiyle pek çok yarışmacıyla başından beri anlaşamıyordu. Fakat bu kere verdiği reaksiyon Gamze’ye karşı olunca izleyiciler de bir miktar şaşırdı.

Konuda kim haklı bilemiyoruz, Gamze’nin daha evvel Fatma Nur’u tersleyerek verdiği cevaplar da bu kavga için bir sebep olabilir. Biz konuyu anlatalım, yorum sizin.

Bu akşam yayınlanan bölümde eleme adayı olan Fatma Nur, Gamze ve Burak Kaya yarışmaya dahil olmadı.

Diğer yarışmacılar yemek yaparken Fatma Nur, ‘Niye çiğ filizi koydu ki o denli?’ diye sordu. Bunun üzerine Gamze bu şekilde konulduğunu söylediğinde Fatma Nur elini vurarak ‘Gamze abla Asya’da çalıştım, biliyorum.’ biçiminde karşılık verdi.

Bu hareketinden sonra Gamze, Fatma Nur’a elini neden vurduğunu sordu ve kendine gelmesini söyledi.

Fatma Nur ise ‘Hadi git Burak Kaya’yla otur’ dedi. Gamze ağzını toplamasını söylediyse de Fatma Parıltı bu kerede ‘Vır vır vır çok bilmişsin.’ dedi.

Gamze’nin “Seni son kez uyarıyorum” demesi üzerine, Fatma Nur, “Ne yapacaksın, dövecek misin?” diye cevap verdi.

Bu yaşananların ardından Gamze, Fatma Nur’un yanından ayrılarak kulise gitti.

Gözyaşlarını tutamayan Gamze, ‘Şunun ağzının payını biri veriyorsa versin. Vermezse çok kötü olacak bak. Buna tahammül etmek zorunda mıyım ben?’ dedi. Mehmet Şef Gamze’nin neden stüdyodan ayrıldığını sorduğunda Gamze, biraz rahatsızlandığını söyledi.

Yaşananları buradan izleyebilirsiniz:

Siz kimin haklı olduğunu düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu