Haber

Mersin Bozyazı Kaymakamı Vatandaşlarla Buluştu

Mersin Bozyazı Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu, Kömürlü ve Ustalar mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.

Kaymakam Topsakaloğlu, Kömürlü Mahalle Muhtarı Tufan Katran ve Ustalar Mahalle Muhtarı Şener Taş’tan bilgi aldı, vatandaşların sorun ve şikayetlerini yerinde dinleyerek analiz için notlar aldı. Topsakaloğlu, vatandaşların ihtiyaç ve sorunlarını yerinde dinlemek ve kamu hizmetlerini tüm mahallelere aktif olarak ulaştırmak için mahalle gezilerine devam ettiklerini söyledi.

Topsakaloğlu, “Halkın sorunlarını yerinde görmek ve çözümü için gerekli çalışmaların yapılmasını sağlamak amacıyla mahalle ziyaretlerine devam edeceğiz. Mahalle sakinlerinin görüş, öneri ve taleplerini dinledik. Kömürlü ve Ustalar mahallesini ziyaret ederek sorunların çözümüne yönelik notlarımızı aldık. Katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.”

Topsakaloğlu, Kömürlü Mahallesi ziyaretinde Ağlıca Camii’nde Kur’an kursuna giden öğrencileri de ziyaret etti. Topsakaloğlu’na mahalle ziyaretlerinde İlçe Jandarma Komutanı Kadir Dölek, Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Baturay, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İsmail Bardak, İlçe Müftüsü Yakup Avcı ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İmran Erdem eşlik etti. – MERSİN

haberkavaklidere.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu