Yaşam

One Little Daylight 27.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: One Little Daylight Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV’nin dramını tatmin eden dizisi dün akşam 27. bölümüyle ekrana geldi. Emre Kabausak’ın yönettiği, Özgür Cihan Heptürk’ün kaleme aldığı Biraz Gün Işığı dizisi NG Medya imzasıyla gösteriliyor. Yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; A Little Daylight son bölüm tek parça tam izleme ekranı…

Bir Küçük Gün son bölümde; Yasemin’in sözleri Elif’in kafasını karıştırdı. Fırat’ın Cemil’in öz oğlu olmadığını düşünmeye başlamıştır.

Bu durumu değerlendiren Elif, emin olmadan Fırat’a hiçbir şey açıklamamaya kararlıdır. Cemil’den duyduğu hikâyenin başka bir versiyonunu Ümran’dan dinler.

Fırat’ın öz babası Kenan’ın bıraktığı mektubu bulur ve Ümran’la yüzleşir. Bu arada Fulya ve Alper evlendikten sonra yaşamak istedikleri hayatların bambaşka olduğunu fark eder ve ayrılmaya başlarlar.

İçinde bulundukları duruma gülümser ve Eşref görevi devralır. İkiliyi barıştırmak için harekete geçen Gülen ve Eşref bu kez ortalığı karıştırır.

Yeni biriyle tanışan Dila, kendisini sevdirmek için hakkındaki tüm gerçekleri çarpıtarak anlatmaya başlar. Yasemin ise Ümran’ın Cemil’in yemeğine baharat koyduğuna tanık olur. Ümran, canını yakmak istese de Yasemin’e tuzak kurar.

A Little Sunshine Önceki Bölümde Neler Oldu?

Elif’in hayatta kalması için kritik saatler vardır. Fırat’ın duası, Güneş’in duası ve Dila’nın kanının verilmesiyle Elif kritik saatleri atlatır. Hastaneden eve getirilen Ümran’ın Elif’e karşı davranışları tamamen değişir. Artık onu farklı bir gözle görmeye başlar ve onu kızı olarak görür. Fırat, şirketin yeni ortağının Feraye’nin hisseleriyle Sude olduğunu öğrenir. Hayatın çok kısa olduğunu anlayan Alper, Fulya’ya evlenme teklif eder. Elif ve Fırat, istek töreninde kızların tarafı olur. İşlerinin yokuş yukarı gitmesi Eşref’in eğlenceli dakikalar geçirmesine neden olur. Dila da Elif’e doğru bir adım atar ve aralarındaki buzlar yavaş yavaş erimeye başlar. Kırgınlıklar unutulup geçmişe sünger çekilirken Elif, aileyi paramparça edecek sırrı öğrenir. Elif’i artık daha zor günler beklemektedir.

Küçük Bir Gün Işığı Bölüm 27 Tek Modül İzleme Ekranı

BİRAZ GÜN IŞIĞI SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu