Teknoloji

Teknoloji yazarından Zuckerberg itirafı: Panik atak geçirip bayılıyor olabilir!

Eski Facebook kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg olan Meta, kaygılarını dövüş sanatlarına ve kıyamet hazırlıklarına yönlendirmeden önce paniğe kapılmış, terli bir adamdı ve çalışanlarından en az biri bir muhabiri bu konuda uyarmaya çalıştı.

Kıdemli teknoloji gazetecisi Kara Swisher, New York Magazine tarafından yayınlanacak olan kitabından bir alıntıda, onlarca yıllık kariyerindeki en sevdiği anekdotlardan ve yarışmalardan bazılarını anlattı.

Bu hikayelerden biri, görünüşe göre yıllar önce bir Facebook yöneticisiyle yaşadığı tartışmanın konusu olan, gözle görülür derecede terli ve çok daha genç bir Zuckerberg ile 2010 yılında ünlü olan röportajını içeriyordu.

“KAMUYU KONUŞURKEN PANİK ATAĞI GEÇİRDİ”

Yazar, “Yıllar önce bir Facebook yöneticisi beni ‘Topluluk önünde konuşurken panik atak geçiriyor’ diye uyarmıştı” diye açıklıyor. “Bayılabilir.”

Aslında Swisher o meşhur buluşmayı anlatırken genç adamın sağlığı konusunda oldukça endişeliydi.

“Swisher, “Mark Zuckerberg’in solgun, yuvarlak yüzünden teri akarken ayaklarımın dibine düşüp düşmeyeceğini merak ettiğimi hatırlıyorum.”o yazdı.

Swisher’ın kurduğu aynı isimli yayının ev sahipliği yaptığı All Things Digital konferansında çekilen görüntülerde Zuckerberg’in gizlilik konusunda sorgulanmasından rahatsız olduğu açıkça görülüyor.

Bir noktada Swisher, sakinleşmesine yardımcı olmak için kapüşonunu çıkarmak isteyip istemediğini bile soruyor.

Zuckerberg’in bu soruya cevabı “Hayır, kapşonumu asla çıkarmam.”Şöyle cevap verdiği belirtildi:

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu