Teknoloji

Twitch Turbo’nun Yükselişi Geldi: Türkiye’de Fiyatı Ne Kadar?

Dünyanın en tanınmış canlı yayın platformlarından biri Seğirme Tüm kullanıcıları ilgilendiren bir gelişme yaşandı. Platform yönetimi, tüm reklamların ve bazı ekstraların kaldırılmasını sağlayan “Twitch Turbo” özelliği yükseltmek karar verilmiş. Fiyat artışına rağmen Turbo aboneliğin sunduğu avantajlarda bir değişiklik olmadı.

Twitch kullanıcıları, reklamları kaldırmanın yanı sıra, ABD’de genişletilmiş ifade kümeleri, kullanıcı adı renkleri, genişletilmiş akış depolaması ve sohbet rozetleri gibi ekstra özellikler içeren Twitch Turbo’ya erişebilir. $8.99 karşılığında alabilirlerdi. Şimdi bu değişti. Bugünkü prestijiyle Twitch Turbo’yu satın almak isteyenler, 11,99 dolarödemek gerekecek.

Twitch Turbo Türkiye’nin fiyatı nedir?

Turbo hizmeti için Twitch yönetimi kısmen Yerel fiyatlandırma politikası. Türkiye’den hizmet almak istediğinizde yine dolar olarak ödüyorsunuz ama ödediğiniz miktar ABD’dekinden daha düşük. Buna göre; Türkiye’de Twitch Turbo abonesi olmak isteyen kullanıcılar, $6.99ödemek zorundalar.

Bu ortada; Hâlihazırda Twitch Turbo abonesi olan kullanıcılar fiyat değişikliğine hak kazanacaktır. etkilenmeyecekler . En azından şimdilik. Kullanıcılara gönderilen bir e-postada, mevcut abonelerin Turbo avantajlarından 3 ay önceki fiyatlarla yararlanabileceği belirtiliyor. EylülGeldiğinde, herkes aynı fiyata bir Twitch Turbo aboneliği satın alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu