Haber

Üsküdar’da Yüksek Mimar ve Youtuber Koca Tarafından Bıçaklanan Kadın Hastaneye Kaldırıldı

Üsküdar’da yaşayan usta mimar ve Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım (32), eşi Yunus Yıldırım’ın bıçaklı saldırısına uğradı. Evdeki tartışmanın ardından Yunus Yıldırım, eşini meyve bıçağıyla defalarca bıçakladı. Merve Veziroğlu Yıldırım ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, saldırgan yakalandı. Merve Veziroğlu Yıldırım’ın ablası Şerife Yavuz, 32 yerinden bıçaklandığını söyledi.

Olay, dün sabah saatlerinde Üsküdar’da meydana geldi. Üsküdar’daki evlerine yaklaşık bir yıl önce taşınan Youtuber ve usta mimar Merve Veziroğlu Yıldırım (32) ile Yunus Yıldırım (31) çifti, iddiaya göre şiddetli bir tartışma yaşadı. Yıldırım çifti sabah saatlerinde henüz bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışma büyüyünce Yunus Yıldırım, mutfaktan aldığı meyve bıçağıyla Merve Yıldırım’ı yatak odasında 32 yerinden bıçakladı. Yunus Yıldırım daha sonra polisi arayarak eşini bıçakladığını bildirdi. Öte yandan zanlı olay yerine gelen sağlık ekiplerine yaralı eşinin içeride yattığını söyledi. Gözaltına alınan Yunus Yıldırım, Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

ŞU ANDA KARDEŞİMDE KANAMA VAR.

Merve Veziroğlu Yıldırım’ın ailesi haberi alır almaz hastaneye koştu. Ablası Şerife Yavuz, olayın ardından ablasının evine geldi. Şok olan Yavuz, Ablamın şu an yoğun bakımda olduğunu söyledi. Kanıyor. Biz de tam olarak bilmiyoruz. Şoktayım. Şiddet içeren cezaların hiçbir şekilde ağırlaştırılmasını istiyorum. Gece yatıyoruz ve sabah nasıl uyanacağımız belli değil. Şoktayım. İnşallah yeterli olur. Hastaneden arandığında 32 yerinden bıçaklandığı söyleniyor. söz konusu. Bina sakini Ali Aydın bana kendi aralarında bir çatışma olduğunu söyledi. Bir yıldır buradalar, yeni evliler, dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu