Ekonomi

Cevdet Yılmaz, IDEF’i değerlendirdi

Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, dünyanın en büyük savunma sanayii fuarlarından biri olan 16. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı kapsamında 78 ülkeden misafirin İstanbul’da ağırlandığını belirtti.

16. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı IDEF 2023’te yapılacak toplantıların, kurulacak iş birliklerinin ve imzalanacak anlaşmaların hayırlara vesile olmasını dileyen Yılmaz, yaptığı paylaşımda, küresel barış, istikrar ve inanç ikliminin oluşmasının savunma sanayinde adil bir istikrarın tesis edilmesine bağlı olduğu değerlendirmesinde bulundu:

İlgili Makaleler

NATO’nun önde gelen üyelerinden biri olarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milli savunma sanayimizi geliştirdikçe bölge ve dünya barışına katkımızın artacağına inanıyoruz.

“Dostluk platformu olarak görüyoruz”

Bu kapsamda açılışını gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı gibi faaliyetleri, savunma sanayiinde geliştirilen her türlü kabiliyetin dost ve kardeş ülkelerle paylaşılacağı bir dostluk platformu olarak görüyoruz.

emeği geçenlere teşekkürler…

Cevdet Yılmaz da Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler’in aktif ahenginde fuarın düzenlenmesinde emeği geçen tüm birimleri tebrik ederek, destek verenlere teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu