Haber

CHP Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti

CHP Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Denizli Gazeteciler Cemiyeti Lideri Osman Nuri Boyacı ve basın mensuplarını ziyaret eden Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, basın bayramını kutlayarak çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi.

“Gazeteciler Ekonomik Sıkıntılarla Başa Çıkmak Zorunda Kalıyor”

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Dernek Lideri Osman Nuri Boyacı ve basın mensupları ile görüşmeye geldi. Gazetecilerin sorunlarını dinleyen Önder Kepenek, “Demokrasimizin gelişmesi ve güçlenmesi için basın çok değerli. Türk basınında sansürün kaldırılması ülkemizde bayram olarak kutlanıyor. Ülkemizin içinden geçmekte olduğu bu zor günlerde gazetecilik yapmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Maalesef bu mesleği icra eden arkadaşlarımız ekonomik şartlar altında emek vermek zorunda kalıyorlar. En temel insan haklarından biri olan ve bilgi edinme, yayma ve ifade özgürlüğünün en etkili aracı olan basının bu durumu, bir an önce adapte edilmesi gerekiyor. Bu durum demokrasimizin gelişmesi ve güçlenmesi adına çok değerlidir. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Denizli Gazeteciler Cemiyeti Liderimiz Osman Nuri Boyacı olmak üzere değerli basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.” – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu