Teknoloji

Unreal Engine 5.2, NVIDIA DLSS 3 Eklentisiyle Geldi

DLSS teknolojisi, desteklediği 300’den fazla oyun ve uygulamayla şimdiden bu bölüme liderlik ederken, Epic Games’in Unreal Engine 5.2 için yeni DLSS 3 eklentisi, hedeflerini daha da yükseltiyor.

Bununla Sonsuza Kadar GökyüzüVe Trepang2DLSS 2 performans güncellemesi alıyor.

Ek olarak, Steam kullanıcıları DLSS 2’yi 26 Haziran’a kadar, yani çıkışından hemen önce destekleyebilecekler. savaş cenneti demoyu oynayabilir. Demoda 6 asker, 4 undead, 4 harita ve 2 mod olacak. NVIDIA DLSS 3 sayesinde, Warhaven sonbaharda resmi olarak piyasaya sürüldüğünde, oyundan çok daha fazla performans alınabilecek ve NVIDIA Reflex sayesinde sistem gecikme süresi azaltılacak.

 

Unreal Engine 5.2 için NVIDIA DLSS 3 Eklentisi Yayınlandı

Unreal Engine, oyun geliştiricilerine ve yapımcılarına çarpıcı 3B içerik oluşturma, etkileşimli deneyimler tasarlama ve sürükleyici sanal dünyalar yaratma konusunda tam kontrol ve özgürlük veren, herkese açık, gelişmiş bir gerçek zamanlı 3B üretim aracıdır.

Bugün Epic Games’in Unreal Engine’i, Unreal Engine 5.2 için bir Frame Generation eklentisi ile güzelleşiyor. Artık tüm Unreal Engine geliştiricileri ve içerik yaratıcıları, DLSS 3’ün yapay zeka odaklı performans geliştirmesinden yararlanabilir.

Unreal Engine geliştiricileri, NVIDIA eklenti entegrasyonu blogunun yardımıyla yolculuklarına başlayabilir ve Epic Games’in NVIDIA geliştiricileriyle yaptığı, yeni Unreal Engine 5.2 eklentisinin derinlemesine incelemelerini içeren Inside Unreal röportajından yararlanabilir.

 

DLSS Oyunları

DLSS teknolojisi ile desteklenen gelecek oyunlar ile yoluna hız kesmeden devam ediyor:

 

  • Vikingler Ülkesi(DLSS 2 desteği ile yayınlanmıştır)
  • savaş cennetidemo (DLSS 2 desteğiyle 26 Haziran’a kadar yayınlandı)
  • Trepang2(DLSS 2 destekli çıktı)
  • Need for Speed ​​Unbound(Bölüm 3, DLSS 3 desteğiyle çıktı)
  • Sonsuza Kadar Gökyüzü(22 Temmuz’da DLSS 2 desteği ile yayınlanacaktır)

Nick Penwarden, Epic Games Mühendislikten Sorumlu Başkan Yardımcısı“NVIDIA DLSS 3, çarpıcı çerçeve oluşturma teknolojisi sunuyor ve Unreal Engine 5.2 eklentisi, geliştiricilerin oyunlarını yaparken daha yüksek kalite ve performans elde etmelerini sağlıyor.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

selendi-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu