Teknoloji

WhatsApp’a Gelen Ekran Paylaşımı Özelliği: Nasıl Kullanılacağını Adım Adım Anlattık

WhatsApp, dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulamasıdır. ekran paylaşma özelliği geliyor Bazı kullanıcıların “23.12.0.74” koduyla uygulamanın iOS beta sürümünde test edebileceği bu yeni özellik, kullanıcı deneyimini artıracak türden. WhatsApp’taki ekran paylaşma özelliğinin keyfini hep birlikte çıkaralım. nasıl kullanılırHadi daha yakından bakalım.

Ekran paylaşma özelliği, ekranı bir cihazdan başka bir cihaza paylaşmanın en kolay yoludur. yansımadır . Bu özellik her zaman ihtiyaç duyacağımız bir şey değil ama gerektiğinde eksikliğini hissediyoruz. İşte WhatsApp, üzerinde çalıştığı yeni özelliği sayesinde kullanıcıların birbirleriyle ekran paylaşımına olanak tanıyor. mümkün kılacak.

WhatsApp’ın ekran paylaşma özelliği şu şekilde olacak:

*iOS’ta ekran paylaşma özelliğinin görünümü.

WhatsApp’ta yeni bir bağlantı yolu sunacak olan yeni özellik, tamamen kullanıcı kontrolünde olacak. Kullanıcı istediği zaman aramayı kesmeden ekran paylaşımını görebilecek. Ayrıca, diğer kullanıcı ekranınızı görmek için rastgele bir istekte bulunur. bulunamayacak.

WhatsApp ekran paylaşımı nasıl kullanılır?

  • Aşama 1:bir kullanıcı ile görüntülü aramabaşlangıç.
  • Adım 2:Ekranın alt kısmında ekran paylaşımını başlatmak için kullanılır. yeni düğmeye dokunun.
  • Aşama 3:Ekran paylaşımını başlatma konusunda sizi bilgilendirmek için. onaylamak.
  • Adım #4:Ekran paylaşma işlemi başladı . Ekranınızı dilediğiniz gibi karşı tarafa aktarın.

*Android’de ekran paylaşma özelliğinin görünümü.

WhatsApp’ın ekran paylaşma özelliğinin şu an beta programına katılan bazı kullanıcılar tarafından deneyimlenebileceğini belirtelim. Test süreci bittikten sonra özellik kararlı sürümlere ulaşacak. O günler geldiğinde tüm kullanıcılar yeni özelliği WhatsApp’ta görecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sincan Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu